Увага! Я не пропоную роботу по обробітку ел. Почти, чи редагуванню текстів. Інструкції висилаю безкоштовно. Прочитайте будь-ласка до кінця, і все зрозумієте. Не ігноруйте, читання ще нікому не зашкодило.

Придумав це не я. Я як і ви стикнувся з цим шукаючи додаткової роботи по оголошеннях в Інтернеті. Я перебрав купу робіт в і-неті, витратив купу грошей і часу, а толку було мало. Всюди писали про тисячі гривень і баксів в місяць, а насправді тягли лишень з моєї кишені.

Після кількох місяців часу я знайшов таки кілька способів підробити. Не можна сказати, що я заробив багато, але воду від істини відокремлювати трохи навчився.

Всякі оголошення на тему: «Обробіток електронної почти, Складання ручок чи клейка пакетів на дому, Редагування текстів» виявилися пасткою для лохів, навіть, якщо вказано, що матеріали висилаються безплатно, варто тільки заплатити за доставку цінним листом матеріалів роботи (де йде кругла сума від 40 до100грн) а в результаті тільки кілька папірців надрукованих на принтері з певними порадами., а також розмістити оголошення на різних форумах за які я вам потім (начебто) заплачу. якщо вас цікавить, будь ласка, напишіть мені на пошту з темою робота! чекаю. я вневнена,якщо спробуєте, то не пожалієте!